Savo klientams el. parduotuvėje siūlome šiuos prekių pristatymo būdus:

 • Individualus pristatymas – kaina priklauso nuo užsakomo kiekio, 1-3 prekių pristatymo kaina – 5Eur., 4 ir daugiau prekių pristatymas – 8Eur.
 • Atsiėmimas vietoje (medelyne) – yra vienas greičiausių būdų gauti savo prekes.
 • Pristatymas LP Express kurjeriu, pristatymo kaina – 8 Eur.

Garantija ir prekių grąžinimas

 • Internetinėje parduotuvėje parduodame tik dalį medelyne auginamų augalų, kuriuos galima saugiai supakuoti ir neviršija 20x20x25 cm vazono dydžio,  6 kg svorio. Didelių išmatavimų augalų galima įsigyti tik atvykus į medelyną arba dėl individualaus pristatymo iš anksto susitarus.
  Apsipirkus internetinėje parduotuvėje www.silagaliomedelynas.lt, visi mūsų augalai ir jiems skirti produktai turi Jus pasiekti puikios būklės ir šviežumo, taip, kaip jie paliko mūsų medelyną. Jei nesate patenkintas jų būkle pristatymo metu, praneškite mums kaip įmanoma greičiau ir bandysime spręsti problemą. Norime pabrėžti, jog už kurjerių darbą mes nesame atsakingi, jei transportavimo metu jie pažeidžia augalą, jus turite kreiptis į kurjerių tarnybą (todėl geriausia alternatyva įsigyti kokybišką augalą yra įsigyjimas medelyne). Jei pageidaujate grąžinti prekes be svarios priežasties kaip: ne kokybiškas augalas išsiųstas medelyno atstovų per klaida, tokiu atveju jūs turėsite atsiųsti mums atgal supakuotas prekes tuo pačiu būdu ir toje pačioje pakuotėje kaip gavote savo ruoštu.
  Prekės išsiunčiamos kaip įmanoma greičiau po užsakymo gavimo (paprastai per kelias darbo dienas) kurjeriu, jeigu nenurodyta kitaip. Užsakymai, pateikti nuo ketvirtadienio iki sekmadienio, siunčiami pirmadienį. Pateikti užsakymai darbymečio įkarštyje (balandžio mėnesio viduryje/gale) – prekės pristatomos per 3 – 5 dienas.
  Gyvų augalų pristatymas nėra tas pats, kaip daiktų pristatymas. Šiuo atveju svarbiausia saugus tiekimas, todėl augalai išsiunčiami iš mūsų medelyno tik nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, kad Jus užtikrintai pasiektų iki savaitgalio. Jei mes turime kokių nors abejonių dėl ekstremalių oro sąlygų, pavyzdžiui, per didelio karščio ar šalčio, ir / ar ilgesnio tiekimo laiko rizikos (pvz. prieš savaitgalį), mes Jums nedelsiant pranešime apie šias aplinkybes ir pasiūlysime Jums artimiausią pristatymo datą. Ši taisyklė taip pat taikoma, kai augalai nėra pasirengę palikti medelyno (dėl specifinių priežasčių – augimo stadijos, liūties arba apsaugos nuo kenkėjų ir ligų priemonių taikymo).  Jei yra planuojamų vėlavimų ir Jūsų užsakymo data yra ankstesnė nei planuojamos išsiuntimo dienos, Jūsų užsakymo data yra prilyginama planuojamai išsiuntimo datai, paskelbtai grafike ir apie tai būsite informuoti. Išimties tvarka mes pasiliekame sau teisę pristatyti per 28 dienas, atsižvelgiant į internetinės prekybos taisykles, galiojančias Lietuvoje ir ES.

Užsakymo atšaukimas

 • Jei norite atšaukti užsakymą, turėtumėte susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu. Jei jūsų užsakymas yra dėl ne greitai gendančių prekių, jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti užsakymą iki 7 darbo dienų po gavimo. Jūs turite tinkamai pasirūpinti globojamomis prekėmis ir jos turi būti grąžintos mums, originalioje pakuotėje, supakuotos tuo pačiu būtų, kuo greičiau, jūsų kaštais. Jei prekė yra didelė, mes galime pasirūpinti už jus jos paėmimu, o jūs apmokėsite mums paslaugos savikainą (pateiksime Jums išrašą). Mes pasiliekame teisę anuliuoti bet kokį užsakymą. Jūsų kaip vartotojo teisės, nėra įtakojamos bet kurios iš šių verslo sąlygų.

Dėl prekių pristatymo, grąžinimo ar užsakymo atšaukimo kreipkitės el. paštu info@silagaliomedelynas.lt arba asmeniškai telefonu:
+370 (699) 59902

delivery