Pirkimas

  • jei este naujas vartotojas Jums reikia UŽSIREGISTRUOTI, jei registruotas – PRISIJUNGTI;
  • išsirinkite prekę, į langelį įrašykite pageidaujamą kiekį ir paspauskite mygtuką UŽSISAKYTI, jei šalia šio mygtuko nėra langelio kiekiui įrašyti, jį paspaudus į krepšelį bus įtrauktas 1 vnt ;
  • prekė atsiras PIRKINIŲ KREPŠELYJE;
  • jei užsakymo nebaigėte ir norite, kad jis išliktų jūsų pirkinių krepšelyje – atsijunkite paspaudę žodį ATSIJUNGTI;
  • atidžiai peržiūrėkite savo PIRKINIŲ KREPŠELĮ, jei ką koregavote paspauskite mygtuką ATNAUJINTI KREPŠELĮ;
  • jei norite išsiųsti užsakymą spauskite mygtuką APMOKĖTI,
  • paspaudę mygtuką APMOKĖTI išvysite asmeninę informaciją, pasitikrinkite ar teisingas pristatymo adresas (prašome naudoti lietuviškas raides). Visi raudona žvaigždute pažymėti laukeliai turi būti užpildyti. Jei esate registruotas mūsų vartotojas ir užsakote ne pirmą kartą, įsitikinkite, kad varnelė „SUKURTI PASKYRĄ“ nuimta.  Jei turite pastabų ar pageidavimų įrašykite į skiltį UŽSAKYMO PASTABOS ir spauskite mygtuką UŽSAKYTA. Jei užsakymas neužfiksuotas, viršuje atsiras įspėjimas raudonomis raidėmis kas buvo atlikta neteisingai. Jei užsakymas atliktas teisingai, pamatysite užrašą: Krepšelis tuščias. Užsakymo patvirtinimą gausite el. paštu
  • dienos bėgyje į savo el. paštą gausite užsakymo patvirtinimą ir numerį bei informaciją apie apmokėjimą.

Mokėjimas

Mes priimame šiuos mokėjimo būdus: el. bankininkyste – PAYSERA (MOKĖJIMAI.LT) sistemoje, COD (grynaisiais pinigais pristatymo metu –  tik Lietuvoje arba atsiimant medelyne), paprastuoju banko pavedimu eurais.

Užsakymai yra apmokami per Paysera sistemą. Ši sistema ne tik leidžia pasirinkti apmokėjimą per bet kurį Lietuvos banką, bet ir kreditinėmis kortelėmis. Mūsų parduotuvėje Jūs suformuojate užsakymą ir tada esate nukreipiami į mokejimai.lt, kur pasirenkate Jums patogų mokėjimo būdą ir apmokate. Jums apmokėjus užsakymą per mokejimai.lt sistemą, mes akimirksniu gauname apie tai žinutę ir nedelsdami galime pradėti vykdyti užsakymą. Jeigu bet kokios prekės nebėra galimybės patiekti – mes grąžiname pinigus. Pinigų gražinimus vykdome per tris banko darbo dienas.

Klientų aptarnavimas

Dėl visų užklausų, paraiškų dėl prekių praradimo ar sugadinimo pervežant, būtina nurodyti užsakymo numerį arba savo pilną adresą. Susisiekite su mumis įprastais būdais.

Skundai

Į jūsų skundus reaguosime nevėliau kaip per 5 darbo dienas, ir pasiūlysime sprendimą, bei informuosime jus apie priimtus sprendimus.