„Šilagalio medelynas“ -svetainė, sukurta entuziastams, kurie mėgsta augalus, nesvarbu, ar jie auga sklype, sode, balkone ar terasoje. Augalų priežiūra yra ne tik darbas, duodantis gėlių, vaisių ar gausaus derliaus, bet pirmiausia- judėjimas gryname ore, malonumas bendrauti su gamta ir pasitenkinimas rezultatais.

Vaismedžiai, vaiskrūmiai ypač populiarūs tarp auginamų augalų. Auginant juos reikia daug įgūdžių ir kantrybės (dažnai vaisių turime laukti ilgai), tačiau augantis krūmelis ar medelis džiūgina per visą auginimo sezoną. Jau nuo ankstyvo pavasario mėgaujamasi pumpurų stebėjimu, o žydėjimas yra dar malonesnis, medžiai ir krūmai tuo metu atrodo kaip gražiausios puokštės, o galiausiai įdedamomis pastangomis išgauname sultingų, spalvingų vaisių, kurių skonis daug geresnis ir natūralesnis nei turguje ar parduotuvėje perkamų.

Auginti ir prekiauti vaismedžius, vaiskrūmius ir kitus augalus pradėjome nuo 1994 metų. Pradžia buvo sunki kaip ir kiekvienam smulkiajam verslininkui, mažas žemės plotas, ne gausus veislių pasirinkimas, sunkus naktinis gyvenimas, kai reikia važiuoti į turgus, muges, stovėti per lietų, šlabdribą, karštį, sniegą ir šaltį. Po ilgų metų žmonės įvertino mūsų pastangas ir kreipėsi vis dažniau prašydami kažko naujesnio, skanesnio ir įdomesnio. Mes stengemės ir stengsimes, kad apsipirkimas mūsų parduotuvėje būtų malonumas, o siūlomi produktai atitiktų jūsų lūkesčius. Bet kokie svetainės komentarai bus įvertinti, jūsų dėka “Šilagalio medelynas” taps dar geresne vieta visiems sodininkystės mėgėjams.